Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece koltuk yıkama hizmetiniz isteğiniz doğrultusunda aynı günde yapabilmekteyiz. 19 Mayıs mahallesinde yer alan firmamız, anında hizmet sağlayabilmektedir.

Koltuk yıkama hizmetinde, bilgi ve tecrübe sahibi kişiler ile çalışmaktayız. Yabancı çalışan çalıştırmıyoruz. Pazar günleri de hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Hizmet Süreci

Öncellikle 0212 883 12 72 numaralı hattı arayarak, yıkanmasını istediğiniz koltuk veya yatağınız ile bilgiler alıyoruz. Leke varsa, ne lekesi olduğunu bildirmeniz gerekir. Lekenin durumuna göre, sizden resim göndermenizi isteyebiliriz.

Resim istenildiği takdirde 0545 883 1272 numaralı hatta Whatsapp aracılığı ile, temizlenmesini istediğiniz eşyanın resmini gönderebilirsiniz.

Sizlere doğru ve kaliteli hizmet verebilmek için, bu bilgiler gereklidir. Bu bilgiler doğrultusunda, Büyükçekmece koltuk yıkama hizmetimiz sonuncunda lekenin çıkabilir olup olmadığı bilgisini sizlere rahatlıkla verebilmekteyiz. Ayrıca, işlem yapılacak eşyanıza doğru temizlik ürünlerini de bu bilgiler doğrultusunda belirlemekteyiz.

Ekip arkadaşlarımız oluşturulan randevu saatinde, vermiş olduğunuz adreste olur. Haftanın 7 günü Büyükçekmece Koltuk Yıkama hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz.